Apartamenty

Szum morza za oknem, a wewnątrz komfortowe warunki, by uciec od szarej rzeczywistości i dać porwać się marzeniom. I to wszystko czeka na Państwa w Jastarni – nadmorskim kurorcie, w którego krajobraz wpisują się liczne letnie kąpieliska, port morski i morska przystań. Jeśli więc marzą Państwo o chwili wytchnienia właśnie nad polskim morzem, wynajem apartamentów w Jastarni jest odpowiedzią na te pragnienia. Odpowiedzią, której udzieli Państwu Marina Plaza.

Luksus, który pokochasz

 

Jeśli marzy Ci się własna przestrzeń, w której nie tylko znajdziesz luksus wypoczynku, ale także upragnioną prywatność, apartamenty luksusowe, jakie oferuje Jastarnia spełnią Twoje oczekiwania. W kompleksie Marina Plaza, każdy apartament jest kwintesencją nowoczesnej architektury, elegancji i niezwykłej funkcjonalności. We wszystkich apartamentach indywidualnie sterowana klimatyzacja. W każdym goście czują się wyjątkowo dobrze, mając zapewnione optymalne warunki do wypoczynku, komfortowego noclegu i przygotowywania posiłków. Wszystkie apartamenty są tutaj wyposażone w nowoczesne sprzęty kuchenne, pełen węzeł sanitarny, wygodną sypialnię oraz taras lub balkon. Dzięki temu wyposażeniu, sam planujesz swój dzień. Posiłki przyrządzasz kiedy chcesz i takie, na jakie masz ochotę. I pokój opuszczasz wtedy, gdy Ci się podoba.

 

Apartamenty na miarę Twoich potrzeb

 

Apartamenty w Jastarni, jakie oferuje Państwu Marina Plaza to propozycje szyte na miarę różnych potrzeb. Są tu zarówno apartamenty 1, 2 lub 3-pokojowe, Jastarnia których wynajem szczerze poleca. Są to propozycje zarówno dla osób wolących parter, jak i tych, które chciałyby podziwiać widoki z kolejnych pięter. Wolisz taras czy balkon? Z każdego z nich będziesz mógł podziwiać okolice, odpoczywając przy filiżance kawy, jedząc obiad, czy czytając książkę. Poza tym na wyposażeniu znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą. Nie musisz martwić się o suszarkę do włosów, naczynia, pościel czy ręczniki. Tu wszystko otrzymasz w ramach wynajmu apartamentu.

Zafascynowany Jastarnią

Jeśli marzy Ci się Jastarnia, apartament będzie dopełnieniem tych marzeń. Bo o ile samo miejsce zachwyci Cię swym klimatem, pięknem przyrody i spokojem, Marina Plaza dopełni ten obraz. Tak, jak komfortem dla duszy jest sama Jastarnia, tak apartamenty są odpowiedzią na potrzeby ciała. Tak niezwykła harmonia sprawia, że luksus, jaki tu na Ciebie czeka wydaje się być spełnieniem najskrytszych potrzeb i pragnień. Tu odnajdziesz przestrzeń pełną ciszy, harmonii i spokoju. Przestrzeń, w której to Twoje potrzeby będą najważniejsze i w której zostaną spełnione. I nie ważne, jaka będzie pogoda, wypoczniesz i nabierzesz sił. Poczujesz piękno miejsca, które wniknie w Twoją duszę, kojąc ją i zabierając w niezapomnianą podróż.

FILTRUJ:
Kontakt
Marina Plaza Apartamenty Jastarnia
Rezerwacje: 662 002 002
rezerwacje@marinaplaza.pl
na terenie obiektu